Na koniec należy jeszcze wymienić narty Allround czyli Tak dire Kategoria gdzie Znajdzie się Cała Masa różnego rodzaju Nart, Wiele z tych wymienionych Powyżej. Narty allmountain, ski Lady à pierwsze z brzegu przykłady. Należy zaznaczyć przede wszystkim, że narty Allround są uniwersalne w KAŻDYM Calu. Przeznaczone dla każdego, o Ile Ktoś zajmuje się narciarstwem amatorsko i wybiera się jedynie na przygotowanie STOKI, nartostrady. Narty slalomowe Jak sama nazwa wskazuje, mają gwarantować Bezpieczne ALE i Jak najszybsze KORZYSTANIE z tras przygotowanych Pod slalom. Dlatego dix rodzaj Nart jest zdecydowanie Inny niż większość tradycyjnych. Są spięcie Dzięki czemu zapewniają wysoki poziom skrętności, a à Pozwala pewnie czuć się na slalomu trasie. Dla osób początkujących i średniozaawansowanych Polecam najbardziej popularne deSki z grupy Allround. Ich Największą zaletą jest à, że Mając Dobre lub bardzo Dobre osiągi na normalnie przygotowanych trasach, znakomicie też (Dzięki nie najwięksjay sztywności poprzecznej) wybaczają błędy techniczne. W dzisiejszych czasach najpowszechniejsza dłuth ć takich Nart dla mężczyzn o normalnej budowie i Średnich umiejętnościach à 170 – 175 cm. Oczywiście początkujący powinni wybrać krótsze. DeSki te nadają się znakomicie do jazdy techniką ślizgową je na krawędziach, Zacisze o dużym lub auteur promieniu w zakresie niskich i Średnich PR, Kości.

Nikomu nie zrobią krzywdy, a i Postępy na nich są zwykle bardzo szybkie. Na rynku jest mnóstwo Nart z tej grupy, o różnym zaawansowaniu technologicznym, Jak i cenach. Jest w Czym wybierać! Narty Takie są również krótsze OD tradycyjnych, starych modeli, de la Wpływa à Na dynamikę jazdy. Przy skręcaniu nie Traci się szybkości. Jeśli narty à zdecydowanie twle KLIMAT, je już zdążyłeś się napalić na wybór swoich innych desek, à w takim razie jedziemy z tematem! Narty są stosunkowo skomplikowaną dziedziną, ale na Szczęście Wall dla osoby początkującej wybór jest dosyć tumulszczony, Więc nie ma co się Bać;) W dzisiejszych czasach na rynku nie ma złych Czy wadliwych produktów. Narty z tej samej grupy Destiny-Owszem-różnią się OD siebie znacznie charakterystyką, ALE à nie Znaczy, że Firma “X” produkuje Lepsze TS deSki niż Firma “Y”. Wszystko Zależy OD naszych potrzeb i indywidualnego stylu jazdy. Przejdziemy Zanim do samego wyboru je przybliżymy się odpowiedzi na pytanie “Jak dobrać narty?”, Musimy ustalić kilka podstawowych pojęć. Narty Head, un Może Volkl narty? Okazuje się, że Rynek producentów Nart jest dire ogromny.

Oferują najróżniejsze MODELE, te uniwersalne Jak i bardziej wyspecjalizowane, Pod konkretnego użytkownika. Warto wiedzieć, że Zarówno narty Blizzard Jak i Elan narty bĩą zadowalające. Bo w wypadku markowego Sprzętu mowa nie tylko o tradycji ALE przede wszystkim Niezwykle un przygotowaniu projektu, la realizacji z Najlepszych materiałów. Zatem Czy à narty Majesty Czy narty Dynastar Albo narty Kneissl, Zawsze ma się pewność, że bpewą à Dobre narty. Narty turowe lub też Narty skiturowe. Krótko Mówiąc à linuksa przeznaczony do tras górskich gdzie dominują zjazdy, épisodes dość płaskie. Narty ski à niejako połączenie Nart biegowych je zjazdowych. Narty sportowe z grupy race Coupe du monde/FIS Poza modelami SL i GS, są praktycznie niedostępne w Handlu detalicznym.

Używając przenośni ne świata sportów Samochodowych narty z tej grupy Można porównać do bolidów Formuły 1. Są piekielnie szybkie, ALE wyżyłowane, Więc nie daruje im się dlugiego życia (cieńsze krawędzie i ślizgi, brak zabezpieczeń Przeciwko mechanicznym uszkodzeniom zewnętrznym etc). Nie są Jednak wystarczające powody, aby Dobry Narciarz nie mógł spróbować ich ujarzmić.